Kalite Politikası
Diamond Gold | Hakkımızda

Markamizi tasiyan tüm ürünlerin, üretim ve tedarik asamasindan, nihai tüketiciye ulasma asamasina kadar , geçen her adiminda kalitenin gerçeklesmesini saglamak.

Markamizla tanisan ve kullanicisi olan tüm müsterilerimizle, satis ve satis sonrasi verdigimiz kaliteli hizmet ile uzun vadeli ve kalici bir birliktelik yaratmak,

Iç ve dis müsterilerimizin, markamizin gücünden ve kalitesinden gurur duymasini saglayarak maksimum müsteri memnuniyetine ulasmak.

Yurtiçi ve yurtdisi müsterilerimizin, markamizin gücünden ve kalitesinden gurur duymasini saglayarak maksimum müsteri memnuniyetini saglamak.

Yenilikçi ve yaratici fikirleri destekleyerek, markamizin bilinilirligini ve kalitesini sürekli arttirmak.

Tüm yönetim süreçlerimizi, ögrenen organizasyon bilinciyle ve çalisanlarimizin katilimiyla, yönetmek ve sürekli iyilestirmek.

Güncel teknolojileri, tüm süreç ve uygulamalarimizda kullanmak ve çalisanlarimizi sürekli gelistirerek koydugumuz yüksek standarttaki hedeflerimize en uygun zaman maliyet ve kalitede ulasilmasini saglamak.

Ticari faaliyette bulundugumuz her alanda, müsterilerimizin beklentisi dogrultusunda ve deger verdigi kalite standartlarina uymak.

Yatirim ve faaliyetlerimizde, tüm paydaslarimizin kazanimlarini en üst düzeyde gerçeklestirirken Sosyal Sorumluluk ilkesinin gereklerine uygun davranmak ve ayni zamanda toplumsal fayda saglamayi da hedeflemek.

Bizim politikamiz ürünlerimizin alim gücünü arttirmak için,az kar ve uygun maliyette müsteriye sunmaktir?

.


 
Kurumsal
Hakkımızda
Misyon ve Vizyon
Kalite Politikası
İletişim
 
Üye İşlemleri
Yeni Üyelik
Şifremi Unuttum
Siparişlerim
Profil Bilgilerim
 
Müşteri Hizmetleri
Kullanım Koşulları
Sık Sorulan Sorular
Teslimat Koşulları
İade ve Garanti Bilgileri
 
Güvenli Alışveriş
WhatsApp Müşteri Hattı
0532 488 46 62
 
 
Elmas Takı © 2016 YDG Diamond Gold