Hakkımızda

Elmas sektöründe, yılların verdiği tecrübe ve birikimle varlığını sürdüren Diamond Gold deneyimli personeliyle, elmastan mücevhere, teknolojinin son mucizelerinden faydalanarak, çok çeşitli model üretebilmektedir. Tasarıma, moda trendlerine, farklı modellere her zaman önem veren Diamond Gold sanatla modayı birlikte yoğurarak, kendi dizaynlarını üretmektedir. 

1980 yılından beri YILMAZERLER kuyumculuğun sahibi olan ADİL YILMAZER'in elmas ve pırlantaya olan büyük ilgisiyle kuyumculuktan pırlantacılığa, pırlantacılıktan elmas mücevher üreticiliğine kadar uzanan bir geçmişi vardır. Kocaeli kuyumcular derneğinde 2 dönem başkanlık yaptıktan sonra üreticilik alanında vaktini harcamak için kendi istegiyle başkanlığı devretmişdir. 2003 yılında oğlu EVREN YILMAZER ile YILMAZERLER DİAMONDGOLD'u kurmuştur. O günden bugüne Anadolu'nun bağrından ilk defa elmas üreticisi çıkmıştır. 

Diamond gold kaliteyi en uyguna imal etmeyi amaçlamış en cazip fiyatlarla müşterilerine ulaştırmayı başarmıştır.Bu sebepten dolayı Türkiye genelinde saygın bir marka olmayı hedef alarak yoğun çalışmalarını sürdürmektedir. 
 
Kurumsal
Hakkımızda
Misyon ve Vizyon
Kalite Politikası
İletişim
 
Üye İşlemleri
Yeni Üyelik
Şifremi Unuttum
Siparişlerim
Profil Bilgilerim
 
Müşteri Hizmetleri
Kullanım Koşulları
Sık Sorulan Sorular
Teslimat Koşulları
İade ve Garanti Bilgileri
 
Güvenli Alışveriş
WhatsApp Müşteri Hattı
0532 488 46 62
 
 
Elmas Takı © 2016 YDG Diamond Gold